31 NUMARALI REKLAM ALANI
Erbeği güven tazeledi
banner205
Denizli Manavlar ve Seyyar Pazarcılar Odası binasında gerçekleştirilen seçim dün yapıldı. Bine yakın üyenin bulunduğu Denizli Manavlar ve Seyyar Pazarcılar Odası seçimlerine oda üyelerinin katılımı ise oldukça yoğun oldu. Tek adayın bulunduğu seçimlere mevcut başkan Mehmet Ali Erbeği yeniden aday oldu. Sabah saatlerinde başlayan oy kullanma işlemleri akşam saatlerinde tamamlandı ve Mehmet Ali Erbeğin, oda üyelerinin yeniden desteğini alarak Denizli Manavlar ve Seyyar Pazarcılar Odası’nı başkanı seçildi. 

Oda üyelerinin desteği ile 4. döneme merhaba dediklerini belirten Denizli Manavlar ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Erbeği, “Üyelerimizin desteği ile yeniden başkanlığa aday olduk. Tüm üyelerime desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni bir döneme giriyoruz ve yine projelerimiz ile üyelerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışacağız” dedi. 

Yapılan seçim ile birlikte Denizli Manavlar ve Seyyar Pazarcılar Odası’nın yeni yönetimi şu isimlerden oluştu. Başkan Mehmet Ali Erbeği. Yönetim Kurulu, Özgür Kurt, Murat Karaca, Halil İbrahim Tozgun, Necdet Ekin, Kamil Torun ve Mehmet Güç. Denetim Kurulu, Bekir Top, Ercan Humbaracı ve Ramazan Görünmez.  

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yenişehir’de sular kesilecek
Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü'nün Merkezefendi ilçesi...

Haberi Oku